Akıllı Duyuru

image

Akıllı Duyuru

Akıllı duyuru, firmalara değer katmayı amaçlayan bir projedir. Akıllı Duyuru, Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri'nin bir ürünüdür. 

Birçok projeye önderlik eden, ayrıca kendi projelerini üreten firmamız, inovatif bir yaklaşımla Akıllı Duyuru projesini hazırlamıştır. 

Bu projede, hem web yazılımları hem de iOS ve Android işletim sistemlerine uygun yazılımlar geliştirilerek bilgilendirme platformları tek bir yerde toplanmıştır. Firmalar, portföyleriyle bilgi paylaşmak amacıyla birçok farklı araç kullanmaktadır. Bu araçlar arasında web sitesi, mail, SMS ve sosyal ağlar gibi birçok farklı platform bulunmaktadır. Akıllı Duyuru ise bu araçların tümünü devreden çıkararak, firmaya özel olarak geliştirdiği Android ve iOS uygulamaları ile hem düşük maliyetli hem de bütüncül ve daha kurumsal bir çözüm sunmaktadır. 

Sürekli olarak değişen ve gelişen teknoloji çağında, firmaların iletişim araçlarını daha verimli ve aktif kullanmaları büyük önem taşımaktadır. Akıllı Duyuru, firmalara bu olanaklarla birlikte daha kurumsal ve daha profesyonel bir çözüm ortaklığı sunmakta ve her geçen gün içeriğini zenginleştirmektedir. İlk olarak 2016 yılında piyasaya sürülen bu proje, birçok firmaya fayda sağlayacaktır.

Akıllı Duyuru, Ekbis versiyonu ile yayına girmiştir. İlerleyen süreçte diğer versiyonları da yayınlanacaktır.

Siz de firmanıza değer katmak, kendi mobil uygulamanızı kullanmak ve daha düşük maliyetlerle kurumsal bir yapı sağlamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, kendi profesyonel çözümünüzü üretebilirsiniz.