Akıllı Duyuru

image

Akıllı Duyuru

Akıllı duyuru, firmalara değer katmayı amaçlayan bir projedir. Akıllı Duyuru, Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri'nin bir ürünüdür. 

Bir çok projeye önderlik eden ayrıca kendi projelerini üreten firmamamız, inovasyonel bir yaklaşımla Akıllı Duyuru projesini hazırlamıştır. 

Bu projede, hem web yazılımı, hem ios, hem de android yazılım geliştirerek, bilgilendirme platformlarını tek bir yerde toplamıştır. Firmalar, portföylerine bilgi iletmek amaçlı bir çok bilgilendirme araçları kullanmaktadır. Bu araçlar web sitesi, mail, sms ve sosyal ağlar gibi bir çok farklı platformlar kullanılmaktadır. Akıllı duyuru, bu araçların hepsini devreden çıkararak, firmaya özel olarak hazırladığı android ve ios uygulamalar ile hem düşük maliyetle, hem de tek bir alanda, daha kurumsal bir çözüm sunmakradır. 

Değişen ve gelişen teknolojik bir çağda, firmaların bu araçlarını daha verimli ve aktif kullanmalarına olanak sağlanyan bu proje sayesinde, kurumsal bir yapıda daha profesyonel bir çözüm olan Akıllı duyuru, her geçen gün içeriğini zenginleştirmektedir. 2016'da piyasaya sürülen bu proje bir çok firmaya fayda sağlayacaktır.

Akıllı Duyuru, Ekbis versiyonu ile yayına girmiştir. İlerleyen süreçte diğer versiyonlarda yayınlanacaktır.

Sizde firmanıza değer katmak, kendi mobil uygulamanızı kullanmak ve daha düşük maliyetlerle kurumsal bir yapı sağlamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak kendi profesyonel çözümünüzü üretebilirsiniz.