Projelerimiz

image

Projelerimiz

Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi (www.uzemsoft.com)

En basit tabiri ile Uzemsoft, online, canlı, sanal sınıf eğitim sistemidir. Yıllardan beri dünyada ve ülkemizde kullanılan birçok farklı uzaktan eğitim sistemi vardır. Ancak, bunlar arasında canlı sanal sınıf derslerine uygun çok az yapı bulunmaktadır. Uzemsoft altyapısı tamamen özelleştirilmiş, basit bir arayüze sahip ve tamamen TÜRKÇE bir sistemdir.

*Uzemsoft sisteminde sınıflarınızı oluşturduktan sonra öğretmen ve öğrencileri eklemeniz yeterlidir. Canlı sınıfı oluşturup hemen derse başlayabilirsiniz.

*Canlı sanal sınıfta öğretmen ve öğrenciler sesli, görüntülü ve yazılı şekilde iletişim kurabilmektedir.

*Öğretmen ise ders esnasında; 

- Ekran paylaşımı
- Pdf, Word, Excel vb dosya paylaşımı
- Video paylaşımı
- Anlık anketler gibi çok geniş bir içerik yönetimi ile ders işleyebilmektedir.

Online Hızlı Okuma (www.onlinehizliokuma.net)

Online hızlı okuma eğitimi, eğitim seviyenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi) günde 1 seans olacak şekilde 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenler.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapar. Her güne özel yapılması gereken egzersiz listesi ekrana gelir. Her egzersiz tamamlandığında, sistem otomatik olarak sizden bir sonraki egzersizi yapmanızı ister. 30 gün boyunca eğitim devam eder ve eğitim sonunda okuma hızınız en az 2 ile 4 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. Sistemimiz, www.onlinehizliokuma.net olarak kişiye özel eğitimler hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenci ve veliyi bilgilendirmesi ve daha birçok ayrıcalık sunması gibi özellikleriyle diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

onlinehizliokuma.net'te, her eğitim grubuna özel metinler ve kelimeler bulunmaktadır. Sistem gelişimi de yine eğitim gruplarına özel olarak ayarlanmıştır. Böylece her eğitimin içeriği, diğerlerinden farklıdır.

onlinehizliokuma.net'te ilkokul 2 ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu bulunmatadır. Bu eğitim grubu, hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin doğru bir biçimde sesli okumalarını sağlar. Bu eğitim grubundan sonra, ilkokul 4ortaokulliseüniversitedoktoragenel ve disleksi olmak üzere 8 ayrı eğitim grubu bulunmaktadır. 

Siz de bu eşsiz deneyimi edinmek için eğitim gruplarını inceleyerek kendinize uygun eğitim grubundan sisteme üye olun ve anlayarak hızlı okumaya başlayın.

Bilsem Akademi (www.bilsemakademi.net)

Bilsem, Bilim ve Sanat Eğitim Merkezlerinin kısaltılmış ismidir. İlkokullarda sınavla tespit edilen özel yetenekli öğrencilerin, örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını ve sahip oldukları kapasiteyi geliştirerek üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla devlete bağlı olarak açılmış olan özel eğitim kurumlarıdır.

Bilsem Akademi, özellikle Türkiye'de Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi) sınavlarına hazırlık için geliştirilmiş bir projedir. Her yıl binlerce öğrencinin girdiği bu sınava, Bilsem Akademi ile bir adım önde başlamanız için tasarlanmıştır. Bu sınav, öğrencilerin genel dikkat seviyesi ve yeteneklerini ölçmektedir.
Bilsem Akademi, öğrencileri sınava hazırlarken bir yandan da dikkat ve odaklanma yetkinliklerini geliştirme konusunda onlara çok önemli katkılar sağlamaktadır. 3 boyutlu düşünme, çağrışım, muhakemiyet, ölçme ve değerlendirme gibi alanlarda gelişmelerine, dolayısıyla da zihinsel gelişimlerine yardımcı olmaktadır. 

Akıllı Duyuru (www.akilliduyuru.com)

Akıllı duyuru, firmalara değer katmayı amaçlayan bir projedir. Akıllı Duyuru, Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri'nin bir ürünüdür. 

Birçok projeye önderlik eden, ayrıca kendi projelerini üreten firmamız, inovatif bir yaklaşımla Akıllı Duyuru projesini hazırlamıştır. 

Bu projede, hem web yazılımları hem de iOS ve Android işletim sistemlerine uygun yazılımlar geliştirilerek bilgilendirme platformları tek bir yerde toplanmıştır. Firmalar, portföyleriyle bilgi paylaşmak amacıyla birçok farklı araç kullanmaktadır. Bu araçlar arasında web sitesi, mail, SMS ve sosyal ağlar gibi birçok farklı platform bulunmaktadır. Akıllı Duyuru ise bu araçların tümünü devreden çıkararak, firmaya özel olarak geliştirdiği Android ve iOS uygulamaları ile hem düşük maliyetli hem de bütüncül ve daha kurumsal bir çözüm sunmaktadır. 

Sürekli olarak değişen ve gelişen teknoloji çağında, firmaların iletişim araçlarını daha verimli ve aktif kullanmaları büyük önem taşımaktadır. Akıllı Duyuru, firmalara bu olanaklarla birlikte daha kurumsal ve daha profesyonel bir çözüm ortaklığı sunmakta ve her geçen gün içeriğini zenginleştirmektedir. İlk olarak 2016 yılında piyasaya sürülen bu proje, birçok firmaya fayda sağlayacaktır.

Akıllı Duyuru, Ekbis versiyonu ile yayına girmiştir. İlerleyen süreçte diğer versiyonları da yayınlanacaktır.

Siz de firmanıza değer katmak, kendi mobil uygulamanızı kullanmak ve daha düşük maliyetlerle kurumsal bir yapı sağlamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, kendi profesyonel çözümünüzü üretebilirsiniz.