Projelerimiz

image

Projelerimiz

Uzemsoft Uzaktan Eğitim Sistemi (www.uzemsoft.com)

En basit tabiri ile Uzemsoft, Online Canlı, Sanal sınıf eğitim sistemidir. Yıllardan beri dünyada ve ülkemizde kullanılan bir çok uzaktan eğitim sistemi vardır. Bunların içinde canlı sanal sınıf derslere uygun çok az yapı bulunmaktadır. Uzemsoft alt yapısı tamamen özelleştirilmiş, basit araya yüze sahip ve tamamen TÜRKÇE bir sistemdir.

*Uzemsoft sisteminde sınıflarınızı oluşturup, öğretmen ve öğrencileri eklemeniz yeterlidir. Canlı sınıfı oluşturup hemen derse başlayabilirsiniz.

*Canlı sanal sınıfta öğretmen ve öğrenciler sesli, görüntülü ve yazılı şekilde iletişim kurabilmektedir.

*Öğretmen ise ders esnasında, 

*Ekran paylaşımı

*Pdf, word, excel v.b. dosya paylaşımı

*Video paylaşımı

*Anlık anket yapımı

gibi çok geniş içerik yönetimi ile ders işlemektedir.

Online Hızlı Okuma (www.onlinehizliokuma.net)

Online hızlı okuma eğitimi, eğitim seviyenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi) günde 1 seans olmak üzere 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenler.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapar. Her güne özel yapılması gereken egzersiz listesi ekrana gelir. Her egzersiz yapıldığında sistem otomatik olarak sizden bir sonraki egzersizi yapmanızı ister. 30 gün boyunca eğitim devam eder ve eğitim  sonunda okuma hızınız en az 2 ile 4 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. www.onlinehizliokuma.net’in kişiye özel eğitim hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenci ve veliyi bilgilendirmesi ve daha bir çok ayrıcalıklarla diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

onlinehizliokuma.net'te, her eğitim grubuna özel metinler ve kelime bulunmaktadır. Ayrıca sistem gelişimide yine eğitim grubuna özel ayarlanmıştır. Yani hiç bir eğitim eğitim içeriği, diğerleri ile aynı değildir. 

onlinehizliokuma.net'te ilkokul 2 ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu bulunmatadır. Bu eğitim grubu hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin doğru sesli okumalarını sağlamaktadır. Bu eğitim grubundan sonra, ilkokul 4orta okulliseüniversitedoktoragenel ve disleksi olmak üzere8 ayrı eğitim grubu bulunmaktadır. 

Sizde bu eşsiz deneyimi edinmek için eğitim gruplarını inceleyerek kendinize uygun eğitim grubundan sisteme üye olun ve anlayarak hızlı okumaya başlayın.

Bilsem Akademi (www.bilsemakademi.net)

Bilsem, Bilim ve Sanat Eğitim Merkezlerinin kısaltılmış ismidir. İlkokullarda sınavla tespit edilen özel yetenekli öğrencilerin örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını sağlamak ve sahip oldukları kapasitelerini geliştirerek üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla devlete bağlı olarak açılmış olan özel eğitim kurumlarıdır.

Bilsem Akademi, özellikle Türkiye'ye için Bilsem ( Bilim ve Sanat Merkezi ) sınavlarına hazırlık için yapılan bir projedir. Her yıl binlerce öğrencinin girdiği bu sınava, Bilsem Akademi ile bir adım önde başlamanız için tasarlanmıştır. Bu sınav öğrencilerin genel dikkat ve yeteneklerini ölçmektedir.
Bilsem Akademi, hem Bilsem sınavlarına öğrencileri hazırlarken, hem de öğrencilerin dikkat ve odaklanmalarına çok ciddi katkı sağlamaktadır. 3 boyutlu düşünme, çağrışım, muhakemiyet, ölçe ve değerlendirme gibi alanlarda gelişim sağlamaktadır. Aynı zamanda bir zihin gelişimine yardımcı olan sistemdir.

Akıllı Duyuru (www.akilliduyuru.com)

Akıllı duyuru, firmalara değer katmayı amaçlayan bir projedir. Akıllı Duyuru, Onlinesoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri'nin bir ürünüdür. 

Bir çok projeye önderlik eden ayrıca kendi projelerini üreten firmamamız, inovasyonel bir yaklaşımla Akıllı Duyuru projesini hazırlamıştır. 

Bu projede, hem web yazılımı, hem ios, hem de android yazılım geliştirerek, bilgilendirme platformlarını tek bir yerde toplamıştır. Firmalar, portföylerine bilgi iletmek amaçlı bir çok bilgilendirme araçları kullanmaktadır. Bu araçlar web sitesi, mail, sms ve sosyal ağlar gibi bir çok farklı platformlar kullanılmaktadır. Akıllı duyuru, bu araçların hepsini devreden çıkararak, firmaya özel olarak hazırladığı android ve ios uygulamalar ile hem düşük maliyetle, hem de tek bir alanda, daha kurumsal bir çözüm sunmakradır. 

Değişen ve gelişen teknolojik bir çağda, firmaların bu araçlarını daha verimli ve aktif kullanmalarına olanak sağlanyan bu proje sayesinde, kurumsal bir yapıda daha profesyonel bir çözüm olan Akıllı duyuru, her geçen gün içeriğini zenginleştirmektedir. 2016'da piyasaya sürülen bu proje bir çok firmaya fayda sağlayacaktır.

Akıllı Duyuru, Ekbis versiyonu ile yayına girmiştir. İlerleyen süreçte diğer versiyonlarda yayınlanacaktır.

Sizde firmanıza değer katmak, kendi mobil uygulamanızı kullanmak ve daha düşük maliyetlerle kurumsal bir yapı sağlamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak kendi profesyonel çözümünüzü üretebilirsiniz.